Kalite Politikamız | Zengin Kalıp

Kalite Politikamız


ZENGİN KALIP

Kalite Politikası

Doküman Kodu

 

Yürürlük Tarihi

01.02.2023

Revizyon Tarihi/No

00

Baskı No

 

 

 

Amacımız işimizde mükemmelliği hedefleyerek, müşterilerimizin beklentilerini aşan, güvenilir ve kaliteli ürünler üretmektir. Bu amaçta yetkinlik, ürün ve süreçlerimizi, işimiz ile ilgili uluslararası standartları uygulayarak ve takip ederek kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştiriyoruz. Otomotiv sektöründe ülkemizin öncü, uluslararası pazarda ise müşterilerimizin alanımızda arzuladığı iş ortağı olmayı hedefliyoruz.

 

Sürekli yaptığımız teknolojik yatırımlarla, üretim verimliliğimizi ve rekabet gücümüzü her geçen gün artırıyor ve kaynaklarımızı daha verimli kullanıyoruz. Bunun için en küçük uygunsuzlukları bile önemle ele alıyor, süreçlerimizi verilerle izliyor, müşterilerimizin memnuniyetinin kalıcı olması için, müşterilerimizin değişen beklentilerini değerlendirerek üst yönetimden en alt düzey personele kadar hızlıca yayılımını sağlıyoruz.

 

 

ZENGİN KALIP olarak kalite hedeflerine ulaşmanın anahtarı olarak tüm bu ilkeler doğrultusunda, yasalar ve mevzuatlarla uyum içerisinde, sorumluluklarımızın gereklerini yerine getirerek, ‘SÜREKLİ GELİŞME' çabası içinde olacağımızı, tüm paydaşlarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza taahhüt ederiz